• Свеж
Легална Морска Храна Сос Од Лимон Теријаки

Легална Морска Храна Сос Од Лимон Теријаки

DEN 56.96

Од стока
Во магацинот

Легална Морска Храна Сос Од Лимон Теријаки, 11 Унци - вашите јадења со месо и риба ќе пеат со овој прекрасен сос! Одликувајќи се со соја сос, кафеав шеќер и цитрусни ноти и од сок од лимон и од масло од лимон, прави фина маринада за чинии со Ориз инспирирани од Азија. Неодоливо со ракчиња, сабјарка или раковини, вкусно е и со пилешко на скара или во пржење.Легална Морска Храна од Стоунвол Кујна : Повеќе од шеесет години, Легалната Морска Храна ги воодушевува гостите со својата свежа цена за океанот и менито инспирирано од Нова Англија. Сега, горди сме што ја позајмуваме нашата специјализирана експертиза за храна за да донесеме сосови, зачини и повеќе од нивната кујна на вашата маса. Совршено надополнување на различни јадења, нашите производи ќе ве закачат уште од првиот залак! Легална Морска Храна Сос Од Лимон Теријаки, 11 Унца. Со соја сос, кафеав шеќер и цитрусни ноти и од сок од лимон и од масло од лимон. Прави убава маринада за чинии со Ориз инспирирани од Азија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00