• Свеж
Сандали за девојки Летни Детски Чевли За Плажа Против Лизгање Мек Ѓон Сандали За Принцези За Мали Девојчиња Големина 37

Сандали за девојки Летни Детски Чевли За Плажа Против Лизгање Мек Ѓон Сандали За Принцези За Мали Девојчиња Големина 37

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Сандали за девојчиња Летни Детски Чевли За Плажа Против Лизгање Меки Ѓон Детски Чевли Сандали За Принцези НА Мали Девојчиња : Симпатичен ѓон за амортизирање против лизгање, специјално дизајниран За детски внатрешни чевлипоради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3мм.ако не сте сигурни за која големина или друго прашање, ве молиме контактирајте не за да се осигурате дека ќе ја изберете точната големина.Мека на без никаква штета на бебето.Овој пар чорапи е многу погоден за носење момчиња и девојчиња во текот на целата година. Дише и удобно, совршено за секојдневна употреба, лесно за соблекување или носење.Дише, апсорбира пот и против лизгање. Овие чевли нема да им наштетат на нозете на децата.Сандали за девојчиња Летни Детски Чевли За Плажа Против лизгање Меки Ѓон Детски Чевли Сандали За Принцези НА Мали Девојчиња Материјал : Пуколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Size USUKEURecommended age Insole Length Suitable For247.57252.5-3 Years15.1cm/5.94"Toddler2587.525.53-3.5 Years15.6cm/6.14"Toddler2698.5263.5-4 Years16.3cm/6.42"Toddler2710.510284.5-5 Years17cm/6.69"Малку Child2811.51128.55-5.5 Years17.6cm/6.93"Малку Child291211.5295.5-6 Years18.2cm/7.17"Малку Child3012.512306-7 Years18.8cm/7.40"Малку Child311312.530.57-8 Years19.3cm/7.60"Малку Child3213.513318-9 Years19.8cm/7.80"Малку Child331.51339.5-10 Years20.4cm/8.03"Голема Kids3421.533.510-10.5 Years21.1cm/8.31"Голема Kids352.523410.5-11 Years21.7cm/8.54"Голема Kids363.5335.511.5-12 Years22.4cm/8.82"Голема Kids3743.53612-12.5 Years23cm/9.06"Голема Kids Size : 24 US : 7.5 велика БРИТАНИЈА : 7 EU : 25 Recommended возраст : 2.5-3 Years Insole Должина : 15.1 cm/5.94"Погоден За : Toddler Size : 25 US : 8 UK : 7.5 ЕУ : беа 25,5 Препорачана возраст : 3-3.5 Years Insole Должина : 15.6 cm/6.14"Погоден За : Toddler Size : 26 US : 9 UK : 8.5 ЕУ : 26 Recommended возраст : 3.5-4 Years Insole Должина : 16.3 cm/6.42"Погоден За : Toddler Size : 27 US : 10.5 велика БРИТАНИЈА : 10 EU : 28 Recommended возраст : 4.5-5 Years Insole Должина : 17cm/6.69"Погоден За : Малку Child Size : 28 US : 11.5 велика БРИТАНИЈА : 11 EU : 28.5 Препорачана возраст : 5-5.5 Years Insole Должина : 17.6 cm/6.93"Погоден За : Малку Child Size : 29 US : 12 UK : 11.5 ЕУ : 29 Recommended возраст : 5.5-6 Years Insole Должина : 18.2 cm/7.17"Погоден За : Малку Child Size : 30 US : 12.5 велика БРИТАНИЈА : 12 EU : 30 Recommended возраст : 6-7 Years Insole Должина : 18.8 cm/7.40"Погоден За : Малку Child Size : 31 US : 13 UK : 12.5 ЕУ : 30.5 Препорачана возраст : 7-8 Years Insole Должина : 19.3 cm/7.60"Погоден За : Малку Child Size : 32 US : 13.5 велика БРИТАНИЈА : 13 EU : 31 Recommended возраст : 8-9 Years Insole Должина : 19.8 cm/7.80"Погоден За : Малку Child Size : 33 US : 1.5 велика БРИТАНИЈА : 1 EU : 33 Recommended возраст : 9.5-10 Years Insole Должина : 20.4 cm/8.03"Погоден За : Големи Kids Size : 34 US : 2 UK : 1.5 ЕУ : 33.5 Препорачана возраст : 10-10.5 Years Insole Должина : 21.1 cm/8.31"Погоден За : Големи Kids Size : 35 US : 2.5 велика БРИТАНИЈА : 2 EU : 34 Recommended возраст : 10.5-11 Years Insole Должина : 21.7 cm/8.54"Погоден За : Големи Kids Size : 36 US : 3.5 велика БРИТАНИЈА : 3 EU : 35.5 Препорачана возраст : 11.5-12 Years Insole Должина : 22.4 cm/8.82"Погоден За : Големи Kids Size : 37 US : 4 UK : 3.5 ЕУ : 36 Recommended возраст : 12-12.5 Years Insole Должина : 23cm/9.06"Погоден За : Големите Деца, Тоа е лесно да се стави на и полетување. Парови совршено со фустани, здолништа, хеланки и многу повеќе – идеални за празници во специјални прилики. Повод : Костум за лето, fall, пролет.Совршен за плажа, училиште, забава, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење. Грижа : избришете ја чистата.

Детални спецификации

Додатоци на производи