• Свеж
Уникатен Разбој Племенски Решетки Внатрешна Надворешна Решетка Тепих Јаглен Сива Природна 7' 10 10' Овална Геометриска Племенска Совршена За Влезот Во Гаражата На Дв

Уникатен Разбој Племенски Решетки Внатрешна Надворешна Решетка Тепих Јаглен Сива Природна 7' 10 10' Овална Геометриска Племенска

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Дали сте во потрага по тепих На отворено Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Машина Направена, Деца и миленичиња пријателски Јаглен сива и беж овална област фрли килим. Машина направена и рамен куп; геометриски модел. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба. Тепихот е широк 7,8 стапки и долг 10 стапки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84