• Свеж
Стил Сјајот Прстен Хартија Врзивно Средство,, Хаос-Доказ, Сребро

Стил Сјајот Прстен Хартија Врзивно Средство,, Хаос-Доказ, Сребро

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Сјајот Во Стилот На У 1-инчен Врзивно Средство за Прстен Од 3 прстени содржи 3 прстени за да можете лесно да ги чувате хартиите удирани со дупки од час или работа. Врзивите Во стилот у ги прават вашите секојдневни задачи позабавни со блескави дизајни што го привлекуваат вниманието без неред. Нашата технологија за сјај без неред ви ја дава искрата што ја посакувате без да ја префрлите на облеката, рацете или workspaces.In покрај тоа што се стилски и практични, нашите производи придонесуваат и за подобар свет. Ние донираме дел од секоја набавка На Едно Засадено Дрво, еколошка непрофитна организација која засадува милиони дрвја на глобално ниво секоја година за да се бори против климатските промени. У Стил Сјај 3 Прстен Хартија Врзивно Средство, 1 инчи, Хаос-Доказ, Сребро 1-инчен ' рбетот. Предниот капак има неверојатен сребрен сјај. Со технологија за сјај без хаос што не се пренесува на облека, раце или работни простори. Може да собере до 200 листови хартија со големина на букви со 3 дупки. Дел од секое купување ќе биде дониран На Едно Засадено Дрво за да помогне во иницијативите за пошумување. Одлично за училиште, работа и дом. Хартија од одговорни извори, сертифициран ФСЦ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20