• Свеж
Каролини Богатства Бб3493пв Зимска Снегулка Ирски Сетер Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

Каролини Богатства Бб3493пв Зимска Снегулка Ирски Сетер Ткаенина Декоративна Перница 14хх14в, разнобојна

DEN 447.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства BB3493 PW1414 Зимска Снегулка Ирски Сетер Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојна Зимска Снегулка Ирски Сетер Ткаенина Декоративна Перница BB3493 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете Ги Вашите божиќни украси попразнични со Оваа Божиќна Перница за каде било внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Детални спецификации

Додатоци на производи