• Свеж
Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината-Винил

Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината-Винил

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Грета Ван Флота : Битката Кај Градините Порта. По три години, еден милион концертни билети продадени на пет континенти, четири последователни синглови #1, Греми Награда и настапи Во Вечерното Шоу Во Кое Глумат Џими Фалон и Сабота Навечер ВО Живо, ГРЕТА ВАН ФЛИТ се фрла во иднината со својот втор албум, Битката кај Гарденс Гејт на Лава/Републички Рекорди. Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината ( Ексклузивна) - Винил.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84