• Свеж
Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината-Винил

Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината-Винил

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Грета Ван Флота : Битката Кај Градините Порта. По три години, еден милион концертни билети продадени на пет континенти, четири последователни синглови #1, Греми Награда и настапи Во Вечерното Шоу Во Кое Глумат Џими Фалон и Сабота Навечер ВО Живо, ГРЕТА ВАН ФЛИТ се фрла во иднината со својот втор албум, Битката кај Гарденс Гејт на Лава/Републички Рекорди. Грета Ван Флота-Битката Кај Портата На Градината ( Ексклузивна) - Винил.

Детални спецификации

Додатоци на производи