• Свеж
Линон Голема Нула Област Килим Колекција, Слонова Коска И Сина, 2'3'

Линон Голема Нула Област Килим Колекција, Слонова Коска И Сина, 2'3'

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Големата Нулта Колекција се фокусира на традиционалните обрасци со суптилни гроздобер навестувања и малку измиен потресен ефект. Боите се пригушени тонови на скапоцени камења и купот дава вистинско гроздобер чувство со многу суптилен речиси рамен ефект на ткаење. Површината има навестувања На Шенил за да даде меко чувство за разлика од повеќето купови со рамно ткаење. Оваа колекција има чувство на килим пренесен со генерации додека цената овозможува килимите да бидат прикажани во секој дом! Големина На килим( Ft) : 2' x 3'. Традиционална Конструкција. Полиестер Со Јута База Стил. Изработени Од Јута/Латекс. Поддршка : Да. Редовно вакуумирајте користејќи само вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење. Да.

Детални спецификации

Додатоци на производи