• Свеж
Допрени Од Природата Дете И Деца Момче Органски Памук Тесни-Одговара Пижами Во Собата, Лос, Години

Допрени Од Природата Дете И Деца Момче Органски Памук Тесни-Одговара Пижами Во Собата, Лос, Години

DEN 241.76

Од стока
Во магацинот

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна кожа. Нашиот комплет за пижами содржи прекрасни отпечатоци, ленти и цврсти материи и обезбедува удобна ноќна облека. Нашите пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% органски памук. За безбедност на детето, облеката треба цврсто да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Допрено Од Природата Бебе, Дете И Деца Момче Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Лос е одлично бебе, дете и детски најважен комплет. Допрена Од Природата нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и фрлаат ќебиња и Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Комплетот вклучува тесен врв и комплет пижами за панталони. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20