• Свеж
Голем Црвен Ролинг Ползавец 40 Поместена Механичка Количка Со Прилагодлив Потпирач за Глава, ТР6452

Голем Црвен Ролинг Ползавец 40 Поместена Механичка Количка Со Прилагодлив Потпирач за Глава, ТР6452

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

ТОРИН ГОЛЕМА ЦРВЕНА ТР6452 тркалачка ползавец клупа/количка ви овозможува да работите во вашата гаража или работилница во удобност. Овој ползавец во продавницата има целосно обложена клупа за грбот и прилагодлив, амортизиран потпирач за глава за дополнително позиционирање. Опремен е со (6) вртливи тркалца од 360 степени, обезбедувајќи мазни и прецизни движења. Изграден со тежок тубуларен челик за стабилност и долгорочна издржливост, поддршка до 250 килограми. Мерки 40 "L x 16.8" W x 4.4 " H. Вклучува ограничена гаранција од 1 година производител. Поместена продавница ползавец со прилагодлив потпирач за глава. 4 навалени позиции надолу до целосно рамни. Дебела винилна подлога Со Големо црвено лого. Целосно челична рамка со вкрстени протези. 6 ротирачки тешки тркалца за непречено тркалање. Подигнувањето на потпирачот за грб помага да се обезбеди поддршка на главата и вратот за време на подолги работни периоди.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20