• Свеж
Dayco-Врвот Запчаник Злато Етикета V-Појас

Dayco-Врвот Запчаник Злато Етикета V-Појас

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Врвот Запчаник ЗЛАТО Етикета V-Појас Од Dayco. Со комбинирање на два ремени користејќи го заедничкиот процес на подлога, V-Ремените Со Лента Dayco во голема мера ја намалуваат тенденцијата за единечни ремени, кои кога се подложени на флуктуирачки тензии на оптоварување може да се исклучат или да се превртат во повеќе погони со макара. Dayco 30665-Врвот Запчаник Злато Етикета V-Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи