• Свеж
Предност Идеја-Ознаки Емајлирани Ознаки

Предност Идеја-Ознаки Емајлирани Ознаки

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Предност Тим Холц Идеја-Ознаките Емајлирани Со Ознаки ви овозможуваат да ја искористите вашата креативност. Додадете панделки на овие обложени истрошени метални ознаки или печатете ги за уникатен изглед. Користете ги овие ознаки како фенси етикети или додајте ги на местата за резултати со професионален изглед. Авантустим Холц Идеја-Ологија Емајлирани Ознаки : овој пакет содржи ознаки 6-3/4" до 1". Дизајнер : Тим Холц. Дизајн : носено бело. Увезени метални ознаки.

Детални спецификации

Додатоци на производи