• Свеж
Лишехин Породилен Фустан Плус Големина Клиренс Мамо Летен Моден Принт Трегери Без Ракави Гравида Бремена Жена Облека Фустан

Лишехин Породилен Фустан Плус Големина Клиренс Мамо Летен Моден Принт Трегери Без Ракави Гравида Бремена Жена Облека Фустан

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Дами Лето Мода Печатење Трегери Без Ракави Гравида Бремена Жена Облека Фустанкарактеристики : Материјал : Прекрасен фустан од гравида, дизајниран за бремени, изработен од меки ткаенини со рачен филц, добра еластичност, удобен и еластичен за носење. Носено за бремена жена или не-мајчинство, најдобар избор за снимање на вашето магично бремено време, истакнете ја вашата елеганција и среќа, трендовски дизајн без ракави и надвор од рамото, многу примамливо, ги покажува вашите прекрасни линии на клучни раменици, цврсто е елегантно и класично, елегантно и елегантно дизајн на рамо : покажете ја вашата атрактивна клучна коска, тенок дизајн, скицирајте ги вашите растечки криви на бременост и се многу погодни за пози, многу елегантни и убави на ветрот, така, можете да уживате во вашиот симпатичен растечки бебешки стомак и вашето долго романтично искуство.Карактеристики : фустанот романтичен принт. Облечете го прекрасниот фустан на трудниците сега пред да се роди бебето и заедно направете ги незаборавните убави фотографии. Тоа ќе биде прекрасен подарок за секоја мајка.Различни прилики : овој фустан ќе биде совршен за различни прилики. Не е важно дали сте бремена жена, свадбена гостинка, слугинка на честа или барате фустан за дипломирање, свечени вечерни забави, причести, крштевка или едноставно фотографија на бремена жена .Ве молиме погледнете ги деталите за големината пред да купите, совршени за фотографирање на отворено за време на бременоста. Со овој прекрасен фустан, можете да оставите повеќе подобри фотографии.Се препорачува миење раце.Машина за перење ладно, Падне сува ниска.Измијте во максимална температура на водата 40°C, не избелувајте.Моден дизајн, Нов, висок квалитет!Сезона : Четири Сезонски Материјал : Полиестер 90%, Спандекс 10% Тип На Шема : Должина На Печатење : Средна Должина Перење : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка,не пеглајте етикета : Ностил : Секси Како да се мие : Ладно Миење Раце е направено Од материјали, меко чувство на рака,нема никаква штета за вас, ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и малку боја варијација За Различни Поставувања На Екранот, Ви Благодариме За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Она што го добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ} Мека И Удобна Ткаенина Со многу простор околу стомакот, породилниот секојдневен фустан може добро да се вклопи додека изгледа елегантно и тренди. ●Ласкаво Сечење на а-линија●овој секојдневен породилен фустан е изработен во мек дрес за истегнување, исечен за ласкава силуета на а-линија, стилот убаво се завесува над вашата фигура во сите фази од бременоста. ●Разноврсни Прилики

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84