• Свеж
Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош А

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни Подароци Детски Подароци Карактеристики : тие се направени од платнен материјал кој е издржлив и лесен.Список за пакување : Содржи 1 парче софистициран моден стил што изгледа слатко.Совршен за сите прилики како свадби, божиќ, родендени, годишнини и повеќе забави.Вреди да се има, тоа може да биде одлична декорација или одличен подарок.Обликот на брошот е креативен и празничен, Како божиќен подарок за семејството или некој близок или други.Божиќ Декорација Материјали Блескав Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стариот Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Материјал : крпа боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 15gpackage големина : 12x8x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Брош. Изработени се од платнен материјал кој е издржлив и лесен. Список за пакување : Содржи 1 парче софистициран моден стил што изгледа слатко. Совршен за сите прилики како свадби, божиќ, родендени, годишнини и повеќе забави. Вреди да се има, тоа може да биде одлична декорација или одличен подарок. Обликот на брошот е креативен и празничен, Како божиќен подарок за семејството или некој близок или други.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84