• Свеж
Хоменесгеника Жени Плус Големина Блузи Обични Кошули Три Четвртини Ракав В - Вратот Копче Маица Блуза

Хоменесгеника Жени Плус Големина Блузи Обични Кошули Три Четвртини Ракав В - Вратот Копче Маица Блуза

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женски Обични Кошули За Печатење Три Четвртини Ракави Против Копче За Вратот Маици Маици Блуза Карактеристики : Обични Врвови,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Материјал За Блуза : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. Повод : Повик,Роденден, Датира, Партија, за работа, дома одмор повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : В Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Ракав : 47см/18.50 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 48см/18.90 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 72см/28.35". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 73см/28.74". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 51см/20.08" Должина : 74см/29.13 " Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс. Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Оваа женска врвна ткаенина е удобна и дише, Женската Маица Со кратки ракави Со Кратки ракави Со Врат Е совршена за летно носење. Овој врв е со средна должина и лесен, погоден за спарување Со Чевли, чорапи, елеци, палта, додатоци, чанти, високи потпетици, спортски чевли. Овој женски врвен стил е секојдневен и модерен, погоден за секојдневен секојдневен живот/одмор дома/патување/екран/шопинг/забава/отворено/клуб и други сценарија. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот Дозвола за Женски Врвови под 5 долари,Женски Врвови Плус Големина,Дозвола За Женски Врвови,Дозвола За Женски Врвови под 10 долари,Женски Врвови Со Кратки Ракави,Женски Врвови Со Плус Големина И Маици,Дами Плус Големина Врвови,Плус Големина Врвови 4 X,Жени Плус Големина Врвови Клиренс,Жени Плус Големина Врвови 3x,плус големина врвови за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84