• Свеж
Esо Дете Момчиња Девојчиња Божиќни Џемпери, Мало Момче Девојче Топол Екипаж Плетени Врвови На Пуловер Дуксери 2-7Т

Esо Дете Момчиња Девојчиња Божиќни Џемпери, Мало Момче Девојче Топол Екипаж Плетени Врвови На Пуловер Дуксери 2-7Т

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Мали Момчиња Девојки Girls Зима Божиќ Снешко Елен Елен Ирваси Печатени Долги Ракави Џемпер Мали Деца Божиќ Плетени Кошули И Блузи. . Опис : . Стил : Секојдневен, Празничен. Материјал : Памук, Полиестер. Тип На Затворање : Пуловер. Стил На Ракав : Редовен. Пол : Унисекс, Момчиња, Девојчиња. Должина на ракавот (см) : Целосна. Должина На Облека : Редовна. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Цртан Филм. Сезона : Пролет, Aut И Зима. Име На Одделот : Деца. Возраст : 2-7Ј. Големина Шема : . Големина - - - - - Возраст - - - - - - - Горна Должина - - - - - - - БистаРакав. 100-2-3Т - - - - 38см/14.96 "- - - - - 60см/23.62 " - - - - - 33см/12.99". 110-3-4Т40.5 см/15,94 " - - - 64см/25.19"-35.5 см/13.97". 120-4-5Т - - - - 43см/16.92 "- - - - - 68см/26.77 " - - - - - 38см/14.96". 130-5-6Т45.5 см/17.91"-72см/28.34"-40.5 см/15.94". 140-6-7Т - - - - 48см/18,89 "- - - - - 76см/29,92 " - - - - - 43см/16,92". . Вклучен Пакет : . 1 х Божиќни Џемпери За Деца лесни мали момчиња/девојчиња Малите Деца Божиќниот џемпер е класичен, елегантен, мек и удобен. Одговара на момчиња и девојчиња на возраст од 2 до 7 години. Тоа ќе биде симпатична на вашето дете за слики. Лесно може да се слоеви преку здолништа, панталони, фармерки и многу повеќе за разноврсна облека. Погоден е за носење на отворено на fall и носење дома во зима. Одлично за училиште, семеен собир, фотосесија, Божиќ, Денот на Благодарноста, празник, забава, свадба, велигден, секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33