• Свеж
Црн Весник

Црн Весник

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Луѓето сакаат да имаат црн весник за хартија затоа што е толку уникатен. Кога некој ќе ги запише своите најдлабоки мисли, има утеха да се најде во таков необичен томе. Тоа е потсетник за писателите колку се уникатни нивните сопствени мисли. Црната боја стои како вечна почит на нечиј став против баналноста. Црн Весник За Хартија (Мек).

Детални спецификации

Додатоци на производи