• Свеж
Мотор Круз Контрола Прекинувач SW-Одговара изберете: 2008-ФОРД EXPLORER, 2009 - ФОРД F250

Мотор Круз Контрола Прекинувач SW-Одговара изберете: 2008-ФОРД EXPLORER, 2009 - ФОРД F250

DEN 374.24

Од стока
Во магацинот

Прекинувачот за Контрола На Патувањето на мотоцикли се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите НА ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се отпорни на абразија и корозија на животната средина. Прекинувач За Контрола На Патувањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи