• Свеж
Yustda Dc Автомобил Полнач За MOTOROLA XOOM MZ mz таблет модел Кабел За Напојување Кабел PS Полнач Psu

Yustda Dc Автомобил Полнач За MOTOROLA XOOM MZ mz таблет модел Кабел За Напојување Кабел PS Полнач Psu

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Полнач За Автомобил Yustda DC За MOTOROLA XOOM Mz606 MZ600 таблет модел6101 Кабел За Напојување Ps Полнач Psuyustda Карактеристики На Квалитет На Платина : * Заштита Од Преоптоварување Со Висококвалитетни Жици* заштита Од Прекумерно полнење/празнење* Заштита Од Прегревање со Паметен Чип* Функција Против Пречки Со подобри Изолациони Материјали* заштита Од Краток спој* Целосно компатибилен со оригиналните лаптопи* тестирано со строги Стандарди За Контрола НА КВАЛИТЕТОТ Купете СО ДОВЕРБА!* 12 Месечна Гаранција* Испорачајте Го Истиот Или Следниот работен Ден Загарантирана* 24 x 7 Поддршка За Е-Пошта * 100% Нови Компоненти-никогаш не реновирани, рециклирани или користени* 100% Оем Компатибилни-Гарантирано дека ќе ги исполнат спецификациите на вашиот оригинален уредкопирските права Yustda ® Сите Права Се Задржани. 100% Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач/Адаптер За Напојување На Автомобилот. DC Влез 12-24 V; DC Излез. Изградба На Динамична иц, Полнач Иц Целосна заштита на моќноста; заштита Од Напон; Заштита Од Краток Спој. Произведени со најквалитетни материјали. Сертификација : FCC, CE и Ro HS. Ве молиме контактирајте не со било какви прашања во врска со овој производ-ние сме тука да ви помогнеме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи