• Свеж
Чиста Лопатка И Здрав Шампон За Скалпот

Чиста Лопатка И Здрав Шампон За Скалпот

DEN 1102.40

Од стока
Во магацинот

Што Е Тоа : Здравиот скалп значи Дека ќе имате поздрава коса. Го третира вашиот скалп-ќе ги прочисти, отпуши порите, ќе ја стимулира циркулацијата и ќе помогне во ублажување на сувоста, чешањето и лупењето. Ја третира вашата формула за хидратација на косата ја прави косата здрава, негувана и живописна. Што прави : за третман на сув, чешање на скалпот за враќање на рамнотежата за поздрава коса. Што друго треба да знаете : доволно Нежно за обработена боја и сите типови коса. Целата природна формула не содржи синтетички хемикалии, вештачки мириси, хемиски конзерванси, сулфати, детергенти или други груби состојки што можат да се соблечат или дехидрираат. Достапни Опции за производи се како што следува : Големина : 13 мл - 100% Чиста Големина На Лопатка : 8 мл - 100% Чиста Лопатка 5,03 100% Чиста Лопатка И Здрав Шампон За Скалпот Ним (Големина : 13 мл).

Детални спецификации

Додатоци на производи