• Свеж
Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека, Маса, Забава, Декорација На Домот

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност и изгледа крајно реален. Ливчето од роза е широко користено што може да создаде романтично чувство, одлично за свадби, украсување забави. Изработен е од висококвалитетен материјал од ткаенина кој е издржлив и не е лесен за кршење. Должината на ливчето од роза е 5,5 см, а ширината е 5 см. Совршен е за романтични прилики како што се свадби, денот на вљубените, меден месец, романтични состаноци, забава и родендени.

Детални спецификации

Додатоци на производи