• Свеж
Јун Огледало Површина Ѕид Налепници Самолепливи Лесен Цвет Самовила Пеперутка Ѕид Фреска Домаќинство Материјали

Јун Огледало Површина Ѕид Налепници Самолепливи Лесен Цвет Самовила Пеперутка Ѕид Фреска Домаќинство Материјали

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Дизајниран Со огледална површина, оваа ѕидна налепница може да блесне кога светлината ќе ја погоди; и се одликува со самовила и цветен дизајн што може да ја оживее вашата соба.Можете лесно да ја залепите оваа ѕидна налепница на ѕидот поради неговиот самолеплив дизајн; и може да ја направи вашата соба поубава бидејќи нема да го оштети ѕидот.Изградена од акрилен материјал, налепницата на ѕидот е лесна и леплива.Постојат 5 бои за избор.Оваа ѕидна налепница е погодна за дневна соба, канцеларија, дом, итн.Име на ставка : Ѕидни Налепници Материјал : Акрилик Карактеристика : Самолеплив, Отстранлив, Широк Апликации Детали За Големината : Големина На Наборување : 20см х 20см/7,87 "х 7,87" (Прибл.) Завршена Големина : 50см х 33см/19.69 "х 12.99" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Ѕидна Налепница Дизајнирана Со огледална површина, оваа ѕидна налепница може да блесне кога светлината ќе ја погоди; и се одликува со самовила и цветен дизајн што може да ја оживее вашата соба. Можете лесно да ја залепите оваа ѕидна налепница на ѕидот поради неговиот самолеплив дизајн; и може да ја направи вашата соба поубава бидејќи нема да го оштети ѕидот. Изградена од акрилен материјал, налепницата на ѕидот е лесна и леплива. Постојат 5 бои за избор. Оваа ѕидна налепница е погодна за дневна соба, канцеларија, дом, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи