• Свеж
Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс Смена Солидна V-Вратот Краток Ракав Краток Повик Одговара & Одблесокот Фустани Пинк С

Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс Смена Солидна V-Вратот Краток Ракав Краток Повик Одговара & Одблесокот Фустани

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

KSCYKKD Фустани За Жени Плус Големина Женски Клиренс Смена Цврст V-Вратот Краток Ракав Краток Секојдневен Одговара можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; се разбира, можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!. Дизајн можете да го носите и со вашите секојдневни чевли без никакво ограничување. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка. Накратко, ако сакате да носите фустани, тогаш ова лето овој фустан ќе биде задолжителен за вашиот плакар!. Карактеристика : Женски Секојдневен Еднобоен Џеб Од Памук И Ленен Фустан Со Кратки ракави Со Кратки ракави. Услуги : ние ќе ви обезбедиме квалитетни и ефтини производи во исто време, исто така, ќе ви обезбедиме добра услуга, ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ќе се потрудиме да ви обезбедиме помош, ви посакуваме среќен шопинг!.

Детални спецификации

Додатоци на производи