• Свеж
Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Бебе Божиќ Појавување Џеми За Возрасни И Деца Празник Божиќ Облека За Спиење Во Собата Бела

Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Бебе Божиќ Појавување Џеми За Возрасни И Деца Празник Божиќ Облека За Спиење Во Собата

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Семејството Појавување Пижами Сет, O-Вратот Долг Ракав Блузи+ Долго Pants Size Водич( cm/инчи) : Тато : S Блузи Должина : 69/27.17 Биста : 105/41.34 Половината : 63/24.8 M Блузи Должина : 71/27.95 Биста : 110/43.31 Половината : 68/26.77 L Блузи Должина : 73/28.74 Биста : 115/45.28 Половината : 73/28.74 XL Блузи Должина : 74/29.13 Биста : 120/47.24 Половината : 78/30.712 XL Блузи Должина : 75/29.53 Биста : 125/49.21 Половината : 83/32.683 XL Блузи Должина : 76/29.92 Биста : 130/51.18 Половината : 88/34.65 Мајка : S Блузи Должина : 63/24.8 Биста : 94/37.01 Половината : 60/23.62 М Блузи Должина : 64/25.2 Биста : 98/38.58 Половината : 64/25.2 L Блузи Должина : 65/25.59 Биста : 103/40.55 Половината : 69/27.17 XL Блузи Должина : 66/25.98 Биста : 108/42.52 Половината : 74/29.132 XL Блузи Должина : 67/26.38 Биста : 113/44.49 Половината : 79/31.13 XL Блузи Должина : 68/26.77 Биста : 118/46.46 Половината : 84/33.07 Дете : Од 2-3 Години, Блузи Должина : 37/ 14.57 Биста : 58/22.83 Половината : 42/16.543-4 Години Блузи Должина : 39/15.35 Биста : 62/24.41 Половината : 44/17.324-5 Години Блузи Должина : 42/16.54 Биста : 66/25.98 Половината : 46/18.115-6 Години Блузи Должина : 45/17.72 Биста : 70/27.56 Половината : 48/18.96-7 Години Блузи Должина : 48/18.9 Биста : 74/29.13 Половината : 50/19.697-8 Години Блузи Должина : 51/20.08 Биста : 78/30.71 Половината : 52/20.478-9 Години Блузи Должина : 54/21.2 Биста : 82/32.3 Половината : 54/21.29-10 Години Блузи Должина : 57/22.44 Биста : 86/33.86 Половината : 56/22.0510-11 Години Блузи Должина : 60/23.62 Биста : 90/35.43 Половината : 58/22.83 Бебе : 3-6 Месеци Должина : 54/ 21.26 Биста : 54/21.26 Хип : 58/22.836-9 Месеци Должина : 60/ 23.62 Биста : 56/22.05 Хип : 60/23.6212-18 Месеци Должина : 66/25.98 Биста : 58/22.83 Хип : 62/24.4118-24 Месеци Должина : 71/ 27.95 Биста : 60/23.62 Хип : 64/25.2 Карактеристики : Материјал : Polyester Applicable Пол : Унисекс Применливи Возраст : Децата & Adults Style : Случајни style Color : White Package Содржина : 1* Pullover+ 1* Pants OR1* Куче' s Костим+ 1* Scarf OR1* Бебе romper ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овој костим собата е направен од високо-квалитет полиестер влакна, кои се многу меки, удобни и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, елен печатење тркалезен врат и пуловер со долги ракави, карирани панталони со долг струк, кои се слатки, убави и модерни. СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : Модерен и секојдневен стил, овој комплет за костуми е погоден за повеќето прилики во животот и може да се користи како ноќна облека и домашна облека. УБАВ ПОДАРОК : Мек и удобен, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : содржината на пакетот вклучува еден комплет убава и модерна ноќна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24