• Свеж
Пријавување во. Алуминиумски Знак - Мисисипи Коњ

Пријавување во. Алуминиумски Знак - Мисисипи Коњ

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Ова е алуминиумски знак со тежок мерач 12" х 18" дизајниран за долготрајна надворешна употреба. Знакот е произведен со агли на радиус и има претходно дупчени дупки за монтирање за лесна инсталација. Гордо Произведени Во Сад Со Потпишување. Карактеристики Алуминиумски Паркинг Отпорен На 'Рѓа Со тежок Мерач Заштитете Го Вашиот Бизнис И Општинаправено Во Usaspececationsdesign : Мисисипи Equine Dimension : 1" H x 12 "W x 18" LWeight : 1.31 lbs - SKU : VSNS692608 Потпишување 12 x 18 инчи. Алуминиумски Знак - Мисисипи Коњ.

Детални спецификации

Додатоци на производи