• Свеж
Женска Плус Големина Машка Нова Летна Солидна Спорт Пливање Брзо Сушење Обични Лабави Панталони За Плажа Сина XL

Женска Плус Големина Машка Нова Летна Солидна Спорт Пливање Брзо Сушење Обични Лабави Панталони За Плажа Сина XL

DEN 244.64

Од стока
Во магацинот

Машки Нов Летен Солиден Спорт Пливање Брзо Сушење Обични Лабави Панталони На Плажакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убав 3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн 4.Одлично за спорт, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Модното печатење е погодно за лето. Добро е да имате вакви шорцеви во лето. Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спортски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен,Спорт,Вклопување На Плажа : одговара на дебелината на големината : Лесен Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер мажи шорцеви панталони Големина : И Половината : 82см/32.28"-100см/39.37" Колк : 112см/44.09" Должина : 56см/22.05" . Големина : М Половината : 84см/33.07" - 102см/40.16 "Колк : 114см/44.88 " Должина : 56см/22.05". Големина : Л Половината : 86см/33.86" - 104см/40.94 "Колк : 116см/45.67 " Должина : 56см/22.05". Големина : XL Половината : 96cm/37.80 "-108cm/42.52 "Колк : 122cm/48.03 " Должина : 58cm/22.83". Големина : XXL Половината : 100cm/39.37 "-112cm/44.09 "Колк : 126cm/49.61 " Должина : 59cm/23.23". Големина : XXXL Половината : 108cm/42.52 "-126cm/49.61 "Колк : 135cm/53.15 " Должина : 59cm/23.23". Големина : XXXXL Половината : 112cm/44.09"-130cm/51.18" Колк : 139cm/54.72" Должина : 60cm/23.62 " Женска Плус Големина Машки Нов Лето Солидна Спорт Пливање Брзо Сушење Повик Лабава Плажа Панталони. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Плус Големина Шорцеви Дозвола. Женски летни секојдневни шорцеви. Враќање И Дозвола.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00