• Свеж
Соработници I-Шпиц Серија Документ Лифт, Abs Пластика, Лист Капацитет, Бела Сива Боја

Соработници I-Шпиц Серија Документ Лифт, Abs Пластика, Лист Капацитет, Бела Сива Боја

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Иновативен дизајн 3-во-1 : држач за документи, табла за суво бришење и таблата со исечоци. Ги става документите во поудобна положба за гледање за да помогне во намалувањето на напрегањето на вратот, рамото и очите. Овозможува ориентација на портрет и пејзаж. Табла за суво бришење за брзи белешки или потсетници, додека клипот за копирање содржи до 100 листови хартија со големина на буква. Држи : Писмо; Монтирање : Слободно Стоење; Материјал(И) : Абс Пластика, Полистирен Со Големо Влијание; Капацитет На Лист : 100. Тип На Производ-Иматели На Копии-Сопственици На Десктоп Копии. Држи-Писмо. Монтирање-Слободен Стои. Материјали-Абс Пластика, Полистирен Со Големо Влијание. Капацитет На Листот-100. Карактеристики На Прилагодливост-Портрет. Длабочина-6. Висина - 14 9/16. Ширина-9 1/2. Бои-Бела/Сива. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20