• Свеж
Семејство Појавување Фланелен Карирани Кошула мама И Јас Долго Си Ревер Карирани Кадифе Повик Партија Пролет Копчиња Кардиган

Семејство Појавување Фланелен Карирани Кошула мама И Јас Долго Си Ревер Карирани Кадифе Повик Партија Пролет Копчиња Кардиган

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристики. Пријателските за кожата и меките ткаенини обезбедуваат непречено чувство и ниски својства на триење. Ултра-меките врвови се дизајнирани да ве одржуваат модерни и личност додека ја носите без тесни. Секојдневно во потрага по дома и улица . Ладно перење или машинско перење/не избелувајте/закачувајте суво. Големина На мама(См/инч)ttttt TTTT T Должина : t66t/t25. 98 t Bust : t105t/t41. 34 . М Т Должина : т68т/т26, 77 тбуст : т110т/т43. 31 . L t Должина : t70t/t27, 56 t115t/t45. 28 . XL t Должина : t72t/t28, 35 t120t/t47. 24 . Големина на дете(См/инч)ttttttt TT 2 Години t Должина : t39t/t15. 35 t Bust : t64t/t25. 20 . 3-4 годиниt Должина : t43t/t16, 93 t Bust : t68t/t26, 77 . 4-5 годиниt Должина : t45t/t17, 72 t Bust : t70, 5t/t27, 76 . 6-7 Години t Должина : t49t/t19, 29 t Bust : t75, 5t/t29, 72 . 8-9 годиниt Должина : t53t/t20, 87 t Bust : t81t/t31, 89 . Спецификација. Стил : секојдневен. Шема : карирани . Пол : женски . Возраст : дете / мајка . Сезона : пролет / fall . Материјал : полиестер . Ракав : долго . Пакет Вклучувајќи. 1 парчиња врвови за жена . или. 1 парчиња врвови за ДЕТСКИ СЕКОЈДНЕВЕН ДИЗАЈН : лабавиот кардиган има долг ракав, врат на ревер, кариран принт, крпеница, дневен и секојдневен стил, со мек и дише дизајн. Врвовите се погодни за пролет и fall. МЕК МАТЕРИЈАЛ : женскиот капут е направен од полиестерски влакна. Мека ткаенина, апсорпција и вентилација на влага, мек допир, еластична и удобна, грижа за вашата кожа. МНОГУ ПРИЛИКИ : женските врвови се погодни за вашите секојдневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија и училиште. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : кардиган е да се носат или да биде како подарок, така што ќе може да даде изненадување на годишнината датум, Денот На Вљубените, роденден, свадба, итн. НЕГА И ПАКУВАЊЕ ОБЛЕКА : Измијте во ладна вода со раце или машинско перење / не избелувајте / закачувајте суво. Комплетот има 1 парчиња врвови за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84