• Свеж
Боахаус Гранада Модерна Бела Ноќница, Без Фиока, За Спална Соба

Боахаус Гранада Модерна Бела Ноќница, Без Фиока, За Спална Соба

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Со чиста скандинавска силуета, Ноќната маса Боахаус Гранада помага да се дефинира целокупнатаesетика и да се погледне во вашата спална соба. Се одликува со две полици совршени за чување купишта книги покрај креветот или изданија на вашите омилени списанија. Врвот е одличен за чување кутија со ткива, светилка и други основни работи покрај креветот како будилник. Димензиите на производот се 23,43 "H x 18,38" W x 15,75 " D и е изработен од произведено дрво со ламинатни фурнири. Мало парче, убав изглед : ноќната маса Гранада прикажува модерна силуета, обликот и бојата ќе се вклопат во речиси секој декор и ќе додадат свежина и модерен изглед. Дисплеј : Врвот обезбедува тврда површина за прикажување светилки, будилници, книги, очила, станица за полнење и многу повеќе. Две отворени полици идеални за поставување книги, списанија, мобилен телефон или таблет за читање. Разновидност : Погоден За компактни простори, спална соба, гостинска соба, плакар, расадник, влез, решенија за мали станови. Може да се користи како ноќна маса за складирање покрај креветот, крајна маса за софа, детска ноќна маса или маса за расадник за бебиња. Модерен И Стилски Дизајн : Изработен со издржливо инженерско дрво и ногарки од цврсто дрво. Се препорачува чиста со бришење чиста. Потребно е склопување. Мери приближно 23,44" Х х 19,69 "В х 15,75" Д. Поддршка на клиентите до 100% задоволително искуство : ние ќе обезбедиме професионална услуга за клиентите на секој клиент пред и по купувањето. Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не преку е-пошта или телефонски повик, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволително решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи