• Свеж
Loveубов и спорт на сите родови руно дуксер

Loveубов и спорт на сите родови руно дуксер

DEN 627.20

Од стока
Во магацинот

Супер мек, со лежерен Vibe Love Ribbed Trim : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : преголем. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со вратоврска за влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Супер мек; ребрести полите; Тонална гума за лого. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Забелешка : Неонската боја може да се појави посветла отколку што се појавува на фотографијата . Loveубов и спорт на сите родови стил : За него, за неа, за нив - за сите . Унисекс руно дуксер од дуксери од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи