• Свеж
Tuck & von Manione Suede Perforated Lace-Up Derby Shoe

Tuck & von Manione Suede Perforated Lace-Up Derby Shoe

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Разновидниот чевли Гари Дерби може да ве однесе од канцеларијата до среќни пијалоци. Се одликува со оригинална велур со стилски перфориран дизајн на пети и уникатен акцент на пета што навистина се истакнува. Подлогата со влошка обезбедува удобност, а заменливите контрастни ленти даваат совршен детал. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : оригинален велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи