• Свеж
Џејсенви Спортски Градници За Жени Расчистување Пред Затворање Без Долна Жица Растеглива Цврста Убава - Заден Градник Женски Градници Што Дишат Мек Удобен Елек Бе?

Џејсенви Спортски Градници За Жени Расчистување Пред Затворање Без Долна Жица Растеглива Цврста Убава - Заден Градник Женски

DEN 90.56

Од стока
Во магацинот

Женски Чипка Бралета Плус Големина Елек Култура Безжична Долна Облека Секси Долна Облека Камизола Симпатична Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси.4.Ве прават супер секси и заводливи.5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките.Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Материјал : Најлонстил : Секси Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1пц Женска Долна Облека Qw_ Материјал Q : Спортски градници за жени изработени од најлон. Супер мека ткаенина, која е лесна и дише, носејќи максимална удобност на вашата кожа. Беспрекорната ткаенина што ја отстранува влагата ве одржува ладни и удобни час по час вежбање. Одлики и карактеристики : овој спортски градник е специјално дизајниран за Спорт со Средно И Високо Влијание. Совршен дизајн на фитинг и рамни шевови, ги намалува максималните отскокнувања за време на спортот со големо влијание, нема да ги направи вашите гради угнетувачки.тој ткаенина и мрежа нуди супериорна функција со отстранување на влага, совршено е за сите ваши тренинзи во теретана и домашни вежби. Quodication forcation : овие спортски градници за жени се погодни за сите ваши тренинзи во затворени простории и на отворено. Како Што се : Трчање, Тенис, Одбојка, Трки, Скокање, јога, вежбање во теретана и аеробни вежби итн. "Здраво, мал ангелу, добредојдовте во Џејсенвли нашите градници за жени се евтини и квалитетни, не можете да ги пропуштите. Ако овој производ не е ваш стил, ве молиме кликнете на нашата продавница, Jacenvly имаат многу стилови на градници за жени,, ќе има производ за вас. Се препорачува миење Раце. Машинско перење ладно на нежен циклус со слични бои и сушење на тивок оган. Ве молиме, не избелувајте или пеглајте. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00