• Свеж
Епска Уметност Ветеранот Од Ричард Кортни, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 36 х24

Епска Уметност Ветеранот Од Ричард Кортни, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 36 х24

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Ветеранот Од Ричард Кортни акрилната ѕидна уметност изгледа неверојатно во вашиот дом или бизнис. Печатени на задниот дел од акрилот давајќи му длабочина и лесно одржување. Високо издржливите и тешко оштетливи квалитети го прават акрилот со висока дефиниција идеална ѕидна уметност за хотели, имоти за изнајмување и ресторани. Сега Епската Уметност ви носи неспоредлива вредност во современиот ѕиден декор и за вашиот дом. Од мали димензии до екстра големи димензии, лесно се закачува, нема да се скрши како стакло ако некогаш падне и лесно се одржува. Едноставно исчистете ја прашината или користете влажна мека крпа за чистење. Димензии : 36.0 "W x 0.2" L x 24.0 " H висок сјај ѕид уметност печатени на висок квалитет јасно акрилно стакло. Акрилот е отпорен на кршење и лесен за чистење - ви дава години безгрижно уживање. Модерната уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да виси со монтирана висечка плоча на грбот. Официјално Лиценциран Дигитален Печатење, Уметник : Ричард Кортни. Димензии : 36.0 "W x 0.2" L x 24.0 " H. Направени Во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20