• Свеж
Конечна Дозвола

Конечна Дозвола

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . 1. Големина : 3,93*3,54 инчи, можете да ги користите овие за да го одвлечете вниманието на кученцето кога фотографирате на одмор. 2. Висок квалитет : нашите играчки за миленичиња се направени од памучен материјал, безбедни за употреба, без мирис, издржливи, нетоксични, не се лесни за кинење или кршење и можат да се користат долго време. 3. Дизајн во облик на срце : класичен и романтичен специјален во облик на срце, тој е совршена играчка за џвакање за пријателите миленичиња На Денот на Вљубените. На кучињата ќе им се допадне и исто така се многу привлечни за другите. Големината е погодна за мали и средни кучиња. 4. Чисти заби за миленичиња : Кучињата треба често да ги мелат забите. Долгорочното немелење ќе предизвика лош здив или расипување на забите. Така, со оваа играчка, можете да си играте со нив додека ги чистите забите и ги масирате непцата. 5. Голем подарок за вашето домашно милениче : Изразете ја вашата љубов кон вашето домашно милениче На Денот на Вљубените. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате. Нашата цел е да ве направиме задоволни. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Спецификации : . Материјал : памучно јаже. Големина : 10*9СМ. Боја : црвена, розова црвена, розова. Вклучен пакет : 1 парче * играчка за џвакање куче во форма на срце. . Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради Рачно Мерење Гаранција За Задоволство-Вашето задоволство е наш највисок приоритет. Ако имате какви било прашања или грижи, ве молиме известете не без двоумење и или ќе ја поправиме ситуацијата или веднаш ќе обезбедиме поврат/замена. 1. Големина : 3,93*3,54 инчи, можете да ги користите овие за да го одвлечете вниманието на кученцето кога фотографирате на одмор. 2. Висок квалитет : нашите играчки за миленичиња се направени од памучен материјал, безбедни за употреба, без мирис, издржливи, нетоксични, не се лесни за кинење или кршење и можат да се користат долго време. 3. Дизајн во облик на срце : класичен и романтичен специјален во облик на срце, тој е совршена играчка за џвакање за пријателите миленичиња На Денот на Вљубените. На кучињата ќе им се допадне и исто така се многу привлечни за другите. Големината е погодна за мали и средни кучиња. 4. Чисти заби за миленичиња : Кучињата треба често да ги мелат забите. Долгорочното немелење ќе предизвика лош здив или расипување на забите. Така, со оваа играчка, можете да си играте со нив додека ги чистите забите и ги масирате непцата. 5. Голем подарок за вашето домашно милениче : Изразете ја вашата љубов кон вашето домашно милениче На Денот на Вљубените. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате. Нашата цел е да ве направиме задоволни. Ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84