• Свеж
Гуми За Џвакање Мечки Налепници За Домашно Копче Поставени Apple iPhone Ipad Ipod Допир

Гуми За Џвакање Мечки Налепници За Домашно Копче Поставени Apple iPhone Ipad Ipod Допир

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Додадете ги овие прекрасни налепници со меурчиња на вашиот i Phone, i Pad, i Pad мини и ipod копчиња за допир дома за да создадете забавен, уникатен изглед! Ова е збир од 9 налепници со копчиња со меурчиња кои се самолепливи и отстранливи. Компатибилен со iphone, i Pad, ipad мини и ipod уреди на допир, вклучувајќи : i Phone 4/4 S, 5/5 S, 5 C, 6/6s, Plusi Pod Touchi Padi Pad Mini Графика и Повеќе производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи