• Свеж
Плажа Тема Јорган Покрие Сет Сина Океан Постелнина Сет Кралот За Деца Девојки Микрофибер Морска Школка Морска Ѕвезда Печати Утешител Покритие

Плажа Тема Јорган Покрие Сет Сина Океан Постелнина Сет Кралот За Деца Девојки Микрофибер Морска Школка Морска Ѕвезда Печати

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

[Материјал] 100% Висок Полиестерски Микрофибер, супер мек, удобен, дише и издржлив материјал, овој живописен модерен комплет постелнина ЗА 3д печатење ќе донесе дополнителна забава пред спиење и чувство слично на облак, погодно за сите сезони. Лесно за нега : Затворете го капакот и превртете го или користете кеса за перење за да го заштитите патентот пред миење. Еколошките материјали се перат во машина и не се грижат за секојдневниот живот. Тие се сушат на ниски температури и не можат да бидат изветвени. € Карактеристики } серијата постелнина прифаќа активно боење и печатење, со светли бои и без избледување. Погоден за чувствителна кожа. Скриеното затворање на патентот и аголната вратоврска можат лесно и ефикасно да го постават овој капак на Јорганот. [Моден дизајн] овие роман декоративни комплети за постелнина од 3 парчиња ја прават вашата спална соба модерна, луксузна, шик и енергична, совршен натпревар со секоја декорација на домот! Овој модерен ЈОРГАН/прекривка за постелнина со 3д печатење не само што е совршен за вашата спална соба, гостинска соба и дневна соба, туку е и одличен роденденски, Божиќен и Новогодишен подарок за момчиња, девојчиња, тинејџери, жени, деца, момчиња, девојки и возрасни. Плажа Тема Јорган Покрие Сет Сина Океан Постелнина Постави Кралот За Деца Девојки Микрофибер Морска Школка Морска Ѕвезда Печати Утешител Покритие.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00