• Свеж
Акихол Новороденче Облека Бебе Девојка Облека Бебе Девојки' Нога Комбинезон Количка За Повик Лето

Акихол Новороденче Облека Бебе Девојка Облека Бебе Девојки' Нога Комбинезон Количка За Повик Лето

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Летен Цвет Печатење Виси Вратот Халтер Ромпер Девојка Бебе Торта Здолниште Ромпер Со Истата Модерна Бебе Девојка Облека летен цвет печатење виси вратот халтер ромпер девојка бебе торта здолниште ромпер со иста лента за коса. Материјал : мешавина од памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 80гр. големина На Пакетот : 20х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Висококвалитетен Материјал : слатката облека за девојчиња дише, удобна, пријателска за кожата и пријатна ткаенина. Нашата врвна облека за новороденчиња не штети на кожата на бебето, одлични подароци за девојчиња за вашата принцеза. Уникатен Дизајн : нашиот комплет за облека за новороденчиња за девојчиња е опремен со тркалезен врат, затворање копчиња, симпатични ракави со возбуда, еднобојна боја, симпатична шмиргла за девојчиња со лак, ги прават вашите мали девојчиња послатки. Практично затворање За лесно менување пелени. Соодветна Големина : ве Молиме љубезно погледнете ја табелата со големини во описот на производот пред да го купите предметот, купете со уживајте. Применливи Прилики : Симпатична облека за новороденчиња е погодна за пролет, лето и fall. Совршен за секојдневно носење, секојдневно облекување, забава, роденден, празник, детска фотографија, посета, одличен подарок за туширање за бебиња, исто така и за близнаци со бебиња што одговараат на семејната домашна облека. Пакет : мека памучна бебешка облека за девојчиња, на вашата мала принцеза ќе и се допадне!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84