• Свеж
Тркалезна Мебел Невис Бар Столче, Жолта, Во собата на 2

Тркалезна Мебел Невис Бар Столче, Жолта, Во собата на 2

DEN 1647.84

Од стока
Во магацинот

Одете глам околу вашата висока трпезариска маса нудејќи Ја Модерната Тафтувана Глава За Нокти Од невис Во Средината на векот. Комплетот вклучува две столици со висина на шалтер со тафтувани грбови со копчиња и тапацир од ткаенина сличен на велур. Заобленото седиште со крилја ги носи овие столици многу гроздобер, привлечност од средината на векот. Металниот потпирач за нозе обезбедува удобност додека седите. Четкана бронзена облога на главата на ноктите долж грбот и позлатени детали од метал на нозете на овие столици за шалтер. За сопствен изглед, изберете од достапните бои. Комплетот вклучува две шипки, со тапацир од ткаенина сличен на велур. Копче тафтувано назад и закривено седиште со крило со облоги на ноктите ја носат привлечноста од средината на векот. Заострен орев заврши цврсто дрво шпилка нозе со злато-заврши метал потпирач за нозе. Димензии : 20.25"W x 21.5" D x 41.25 "H. димензија на Седиштето : 18.5 "W x 16"D x 29.5"H. дебелина на перницата на Седиштето : 3.5". Висина на грбот на седиштето : 13.5". Ширина на грбот на седиштето : 19.25". Потпирач за нозе до подот : 12.5". Потребно е некакво собрание. Фотографијата може малку да се разликува од вистинската ставка во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или приказот на мониторот.

Детални спецификации

Додатоци на производи