• Свеж
Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки Сина

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

DEN 182.24

Од стока
Во магацинот

1. Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2. Материјал : изработен од памук и лен. Ткаенината е лесна, удобна и мека. Висококвалитетен материјал, дише и отпорен на абење.3. Овие женски панталони со права нога се направени од еластични ленти од средината на половината и имаат два странични џебови. Обичен, секојдневен, модерен и едноставен стил.4. Нега на облека : се препорачува рачно миење во ладна вода/не белење/закачување или сушење. Користете кеси за перење за заштита од машинско перење.5. Големина : ве Молиме проверете ја табелата со големини на соодветниот производ пред да го купите.6. Одрекување од боја : бојата може да стане посветла или потемна поради екранот, ве молиме разберете!Сезона : лето, пролет, aut : Женски Повод : Слободно Време, дневно, канцеларија, одмор материјал : Памук И лен (измиен памук)Стил : едноставен стил, секојдневен стил, моден стил должина : панталони со права нога погоден за : редовна верзија, средна дебелина на половината : стандардно како да се мие : рачно перење во ладна вода, закачување или миење на линија ќе добиете : 1 еез женски панталони. Големина шема : . Големина : С Половината : 60-92см/23,62-36,22" колк : 106см/41,73" Инсеам : 60см/23,62" Должина : 92см/36,22"Големина : М Половината : 64-96см/25,20-37,80" Колк : 110см/43,31" Инсеам : 61см/24,02" Должина : 93см/36.61"големина : л половината : 68-100см/26.77-39.37" колк : 114см/44.88" инсеам : 62см/24.41" Должина : 94см/37.01"големина : xl половината : 72-104см/28.35-40.94" Колк : 118см/46.46" inseam : 63cm/24.80" должина : 95cm/37.40"големина : xxl половината : 76-108cm/29.92-42.52" колк : 122cm/48.03" inseam : 64cm/25.20" должина : 96cm/37.80" како да се мие : рачно миење во ладна Вода, висат или линија миење хеланки Со џебови За жените Плус Големина плус големина жан комбинезон плус големина женски фустан панталони. Должина : панталони со права нога Дамски Спортски Панталони Со Џебови Облека За Жена Плус Големина Женска Облека плус Големина. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР женски панталони Женски Панталони Со Висока Големина Плус Големина Женски Фармерки Жени Плус Големина Пот Костуми. 3. Овие женски панталони со права нога се направени од еластични ленти од средината на половината и имаат два странични џебови. Обичен, секојдневен, модерен и едноставен стил. Плус Големина Работна Облека Вежба Пот Панталони За Жени Се Водат Жените Работат панталони. Прилика : Одмор, дневно, канцеларија, Одмор Нејасни Панталони Од Руно Жени 22 Хеланки Тренингот Хеланки За Жени плус Големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи