• Свеж
Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фустан Кошули За Мажи 2.Најновиот тренд на дизајн ве тера да блеснете како дијамант.1.Стилски и секојдневен стил за задоволување на вашата секојдневна работа или животни потреби.Повод : Секојдневен, Работашто добивате : 1 КОМПЈУТЕР Блузегенда : Маж Жениматеријал : Полиестеро3. памучниот материјал ќе ја направи вашата кожа и ќе направи да се чувствувате удобно.Должина на ракавот : кратки ракави сезона : Пролет, Летен Стил : Секојдневен, Убав 2.Најновиот Тренд На Дизајн Ве Тера Да Блеснете Како Дијамант. Пол : Маж Жени. 3. Памучниот Материјал Ќе Ја Направи Вашата Кожа И Ќе Направи Да Се Чувствувате Удобно. 1.Стилски И Секојдневен Стил За Задоволување На Вашата Секојдневна Работа Или Животни Потреби. Должина На Ракавот : Краток Ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00