• Свеж
Фелворс Женски Градник За Долна Жица Градник За Нега Безжично Мајчинство Беспрекорна Предна Тока Градник За Доење Со Влошки

Фелворс Женски Градник За Долна Жица Градник За Нега Безжично Мајчинство Беспрекорна Предна Тока Градник За Доење Со Влошки

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

1 ЕЕЗ Жени Бравомени Градник 36с Женски Градници Безжично Предно Затворање Градник Женски Тренинг Спортски Градници Женска Табела За Бразизирање нагоре : . Големина : М Чаша : 34А, 34Б, 34С, 34Д, 34Е, 36А, 36Б, 36С, 36дзиза : Л Чаша : 36Е, 38А, 38С, 38С, 38С, 40С, 40сизе : ХЛ Чаша : 38Е,40Д,40Е,42А,42С,42Д,42Е 1 Еез Женски Градник. Сезона : Сите Сезони. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара На Големината. Материјал : Најлон.

Детални спецификации

Додатоци на производи