• Свеж
Стартек Порт ПЦИ Експрес Гигабит Етернет Мрежна Картичка

Стартек Порт ПЦИ Експрес Гигабит Етернет Мрежна Картичка

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Додадете 10 Гигабитна етернет порта (10 Gbps) на клиент сервер или работна станица преку pci Express x4 (или повисок) слот. Конфигуриран со стандардна заграда на профилот вклучена е заграда со мала висина на профилот. 1 Порта PCI Express 10 Гигабитна Етернет Мрежна Картичка, PCIe x4 10 Gb NIC 10gbps PCIe вмрежување преку стандардна мачка 6а каблирање. IEEE 802.3 во согласност со az енергетски ефикасен чипсет. Виртуелизација (поддршка на vmware Esxi И Microsoft Hyper-V utrest) и iscsi. Во согласност СО Pci Експрес Rev 2.0 спецификација, со користење На pcie x4 (или повисока) слот. Наназад компатибилен со 1 Gbps и 100 Mbps мрежи. До 16к џамбо рамка поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24