• Свеж
Машки Секач И Бак Морнарица Оле Мис Бунтовници Главна Едра Полу-Патент Пуловер Јакна

Машки Секач И Бак Морнарица Оле Мис Бунтовници Главна Едра Полу-Патент Пуловер Јакна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Додадете дополнителен слој на оние ладни денови За играње На оле Мис Бунтовници со Оваа Јакна За Пуловер Со Половина Патент Од Машина И Бак. Одликувајќи се со слатко лого На Оле Мис Бунтовници, оваа јакна е совршена за прикажување на вашата фандом додека останувате топли. Оваа јакна е од суштинско значење за сите хардкор оле мис бунтовниците фанови! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пуловер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Увезени. Десен џеб со патент за градите. Материјал : 100% Полиестер. Тонски сатенски врвни шевови. Цб Знаменце вез на задната јака. Џемпер плете ткаенина надворешноста со брусен руно внатрешни работи. Потсмеваат вратот половина поштенски. Марка : Секач & Бак.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00