• Свеж
Мисисипи Регистарска Табличка Алуминиумски Ултра Тенок Правоаголен Привезок За Сувенири

Мисисипи Регистарска Табличка Алуминиумски Ултра Тенок Правоаголен Привезок За Сувенири

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Еве една сосема нова, ретка и тешко пронајдена колекционерска ставка : Алуминиумска Ултра-Тенка Правоаголна Привезок За Сувенири Од Мисисипи 2.5 " Х 1.25"х 0.06". Овие приврзоци за клучеви се изработени од алуминиум, тие се нов дизајн ултра тенок и лесен. Не е препорачливо да ги чувате во вода подолго време. Овие приврзоци за клучеви се еднострани, стандардни во целосна боја, а не 3Д (тридимензионални). Вклучен и прикачен е клучна јамка. Димензиите на фобот на синџирот на клучеви се 2,5 ширина" должина х 1,25". Сите овие се исклучително ретки и би направиле прекрасен додаток на нечија колекција или би направиле одличен подарок! Сувенир Од Мисисипи; многу редок и тешко достапен предмет, Има Димензии 2,25"x1, 25"x0.06".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24