• Свеж
Speck CandyShell Зафат Случај за iPhone X, Розова Сина

Speck CandyShell Зафат Случај за iPhone X, Розова Сина

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

? Прецизно дизајнирано тенок фит. ? Одговорно копче заштита. ? Зафат Без лизгање Candyshell® Зафат Е Дамка?заштитна футрола за i Phone од воено одделение со подигнати гумени гребени кои се дизајнирани да направат влијание ? и земете еден. Candy Shell Зафат е опремен со подигнати гумени гребени за да обезбеди совршен зафат без лизгање за вашиот i Phone, оваа кутија за i Phone За Зафат Candy Shell е сертифицирана да ги исполнува или надминува стандардите за тестирање на капка mil-STD-810 G за заштита од воено одделение. Candy Shell Зафат е детално да се брани со подигната рамка за заштита на екранот на i Phone од удар, гумени капаци за да се заштитат копчињата за јачина на звук и напојување и двослоен дизајн за два слоја заштита во едно заштитно куќиште. Како и сите наши производи, овој случај на i Phone е лабораториски тестиран против екстремни температури, пукнатини и гребнатини. Спек прави производи кои се дизајнирани за влијание за да ја заштитат технологијата на која се потпирате. Со рамнотежа на тенки линии и заштита од воено одделение, обезбедуваме разлика што можете да ја видите и почувствувате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20