• Свеж
Заштитен знак Ликовна Уметност Вера Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Вера Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Вера" Платнена Уметност Од Кери Шмит, Бела Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Кери Шмит. Предмет : Цветни. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24