• Свеж
Бадиминцл Панталони За Машки Клиренс Носталгични Изнемоштени Тенки фармерки

Бадиминцл Панталони За Машки Клиренс Носталгични Изнемоштени Тенки фармерки

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1.Карактеристики : Обичен Панталон2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Men Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 Еез Машка Големина На панталони : XS Големина. : Х-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 74см/29.13 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 103см/40.55" . Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76,5 см/30,12 "Колк : 102см/40,16 " Должина : 104см/40,94" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 79см/31.10 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 105см/41.34" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 81.5 см/32.09 "Колк : 106см/41.73 " Должина : 106см/41.73" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84см/33.07 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 107см/42.13" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 86.5 см/34.06 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 108см/42.52" . Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 91.5 см/36.02 "Колк : 114см/44.88 " Должина : 109см/42.91" . Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 96.5 см/37.99 "Колк : 118см/46.46 " Должина : 110см/43.31" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : Ххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 101.5 см/39.96 "Колк : 122см/48.03 " Должина : 111см/43.70" . Големина : XXXXXL Големина. : Ххххххх-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Половината : 106.5 см/41.93 "Хип : 126см/49.61" Должина : 112см/44.09 " Машки Панталони Дозвола Продажба. Менс Панталони Дозвола Плус Големина. Панталони За Расчистување На Човекот. Машки Панталони Дозвола Поголема Големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20