• Свеж
Стара Ел Пасо Топлина и сервис торбичка, Фиеста Рајс, 8. Оз

Стара Ел Пасо Топлина и сервис торбичка, Фиеста Рајс, 8. Оз

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Стариот Ел Пасо топлина и сервирајте го Fiesta Rice, 8,2 унца - 8 по случај. Од 1921 година, семејствата создадоа погодни, вкусни оброци и лесни за правење, одлични десерти за дегустација со производи на Бети Крокер. Стара Ел Пасо Фиеста Орие топлина и сервирајте 8.2oz x 8 Стара Ел Пасо Топлина и сервирајте ја торбичката, фиеста ориз, 8,2 мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи