• Свеж
Едноставен модерен дух 12oz Вино Тамблер стакло со капак - Вакуум кафе кригла без не'рѓосувачки челик Омбре: Тропски мориња

Едноставен модерен дух 12oz Вино Тамблер стакло со капак - Вакуум кафе кригла без не'рѓосувачки челик Омбре: Тропски мориња

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Едноставните модерни духови и шишиња со шишиња се свежа мешавина од форма и функција. Започнете го денот со часови топло кафе или забавете со чаша вино. Изолиран вакуум : Едноставното модерно шише со вино со духови е изолирано со вакуум, што ја прави оваа стакло без вина за совршен додаток за подароци! Оваа технологија го одржува вашиот пијалок топол или ладен со часови. Специфични детали за секоја големина се наведени во описот и прикажаните фотографии. Ова шише за еднократно користење никогаш нема да се пот или ќе биде жешко на допир . Исчистете го капакот : Притиснете во овој капак за да помогнете во минимизирање на прскањето. Отворањето во капакот не се затвора, совршено е за пиење вино и кафе . 18/8 не'рѓосувачки челик : ова изолирано шише е направено од врвен мерач 18/8 не'рѓосувачки челик. Овој одобрена брод на ФДА никогаш нема да 'рѓа или остави лош метален вкус во устата. Се препорачува миење на рацете за да се заштити надворешноста . Премиум бакарна обложена изолација : Надворешноста на внатрешниот wallид, во подрачјето на запечатената вакуум, е натопена во бакар за додадена изолација. Бакарот го намалува преносот на температурата, додавајќи уште поголема изолација во вашето шише . Зошто едноставна модерна : Нашите принципи на дарежливост и извонредност не наведуваат да продаваме квалитетни производи, партнер со други и да донираме над 10% од профитот.

Детални спецификации

Додатоци на производи