• Свеж
Време и вистинска женска и женска плус широка ребра танкини пливање со отсечен

Време и вистинска женска и женска плус широка ребра танкини пливање со отсечен

DEN 495.84

Од стока
Во магацинот

Направете бранови со времето и ребрестиот врвот на Tru's Tankini со акцент на предната дупка што додава детални детали на овој класичен врв на пливање. Отстранливи чаши и прилагодливи, отстранливи ленти ви овозможуваат да го прилагодите вашиот фит, така што е правилно. Исклучиво на. Материјал : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : меки, отстранливи чаши. Затворање : Прилагодливо затворање на грбот на S-кука. Ленти : прилагодливи, отстранливи ленти. Деколте : душо. Карактеристики : Детали за предни пресеци; широка текстура на ребра; наредени. Ребреста го отсече врвот на Танкини за жени од време и Тру. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

Детални спецификации

Додатоци на производи