• Свеж
Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Моторола Мото Г Моќ 5Г , Луд Змеј Печатење, w Стакло Заштитник На Екранот, Лесен,Флексибилен, Мек, САД

Зборувањеказа Тенок Телефон Случај Компатибилен За Моторола Мото Г Моќ 5Г , Луд Змеј Печатење, w Стакло Заштитник На Екранот,

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Случајот со Тенок Телефон на talkingcase®Со Луд Дизајн На Змеј, Змеј Луда Апстрактна Крзнена Уметност.Специјално Дизајниран За : Моторола Мото Г Моќност 5Г 2023.Компатибилен Број На Телефонски Модел : XT2311.НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не За Г Моќ 2022/2021, Г 5Г 2022, 2021.Телефонски Оператор : Метро, Xfinity Мобилен. Премиум Ултра Флексибилниот Капак За Дизајн На Гел на Talking Case е еден од Нашите Најпродавани. Го Краси Вашиот Телефон со Нашите Сопствени Уметнички Дела, додека Го Штити од Нула и Удар. Изработен е Од Супер Мек Лесен Термопластичен Полиуретан (ТПУ) и е Отпорност на Гребење, Отпорност на Нечистотија и Апсорпција на Удари. Изборен Заштитник на екранот Од Калено Стакло. Заштитете го екранот од кршење, гребнатини и испакнатини и одржување на екранот на телефонот беспрекорен при долготрајна употреба. Прецизно Инженерската Форма И Дизајн Нуди Лесен Пристап до Порти и Копчиња. Прилагоден Дизајн за Лесна Инсталација и Отстранување. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено Во Изработката на Кој Било Од Нашите Отпечатоци За Дизајн На Животни.

Детални спецификации

Додатоци на производи